Helvetia 

0
Pievienojiet preces tikai par 40 €, un jums būs bezmaksas pasta izdevumi!

Top >>

Produkti

Unikāls pakalpojums Jūsu veselības labumam

Regulāri sūtījumi garantē, ka Jums ir vienmēr klāt Jūsu izraudzīts produkts katram nākamam 20 dienu periodam, kuru piegādā taisni Jūsu pasta kastītē par īpašu cenu un bez pasta izdevumiem.

Reizē var pasūtīt maksimāli divus dažādus produktus.

Tas ir ideāls ikvienam, ja:

  • ir vajadzība izmantot pārtikas piedevas regulāri (piemēram, ja Jūsu veselības stāvoklis prasa regulāru terapiju, kā svara samazināšana vai rūpes par locītavām)
  • nav vēlēšanās saņemt lielāku daudzumu par lielāku summu
  • vēlas uzzināt produkta ieteikmi un pēc tam izlemt, pasūtīt tālāk vai nē

Regularitāte ir efektīvas veselības aprūpes priekšnoteikums!

Tikai regulāra uztura bagātinātāju lietošana nodrošina optimālu ietekmi uz Jūsu veselību. Klienti bieži saka, ka no pārtikas piedevas nav ietekmes. Bet tuvāk izpētot iemeslus, konstatējam, ka bieži vien cilvēki vienkārši aizmirst pieņemt tableti/kapsulu, vai ir aizmirsuši tās iegādāties. Mēs saprotam, ka klientiem ir daudz dažādu rūpju un visu nevar spēt vienmēr atcerēties, tā ka mūsu mērķis ir darīt to priekš Jums. Regulāri, katras 20 dienas mēs Jums nosūtīsim Jūsu izvēlētā produkta nepieciešamo daudzumu nākamajam laika posmam. Jums vienmēr būs pie rokas Jūsu izvēlētā produkta ieteicamā dienas deva, lai sasniegtu savu mērķi – labu veselību. Produktu piegādās ērtā veidā – tieši Jūsu pasta kastītē.

Lētākas cenas, bezmaksas piegāde!

Ja Jūs pasūtīsiet uztura bagātinātāju regulāros sūtījumus, mēs vienmēr nodrošināsim Jums izdevīgāko cenu € 1 un apmaksāsim arī sūtīšanas izdevumus.

Regulāri atlaides un dāvanas!

Izmantojot regulāro pakalpojumu, Jums ir iespēja izmēģināt jaunus produktus par izdevīgāko cenu un tiesības saņemt arī dāvanu, kas palīdzēs Jums rūpēties par savu veselību vēl labāk.

Jums nav nekādas saistības!

Ja konstatējat, ka regulāru sūtījumu sistēma Jums kāda iemesla dēļ nav piemērota vai vēlaties izmēģināt kādu citu produktu utt., Jums vienmēr ir iespēja apturēt sūtījumus vai atteikties no uztura bagātinātāja piegādāšanas – vienkārši paziņojet par to mūsu Klientu apkalpošanas nodaļai. Protams, Jums vienmēr ir iespēja veikt vienreizēju pasūtījumu no kataloga.

Pasūtījums bez riska!

Mēs nepieprasām avansu vai tūlītējo apmaksu pasūtījuma saņemšanas brīdī. Mēs vienmēr dodam laiku pasūtījuma apmaksai un līdz ar to iespēju izlemt, vai produkts pilnīgi atbilst Jūsu vēlmēm. Gadījumā, ja Jums tas neder, Jūs varat atgriezt produktu pasta nodaļā bez jebkādiem paskaidrojumiem 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atpakaļ nododamam produktam jābūt neiebojātā iepakojumā.

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke