Helvetia 

0
Pievienojiet preces tikai par 40 €, un jums būs bezmaksas pasta izdevumi!

Top >>

Produkti


 • Daba visas ģimenes veselībai!

  Veselība – visvērtīgākāis, kas mums ir. Diemžēl, mūsu pašreizējais dzīvesveids pārāk bieži ir pilns ar steigu, stresu, nelīdzsvarotu uzturu un kaitīgām vielām apkārtējā vidē. Tas viss nāk par ļaunu mūsu veselībai. Helvetia Apotheke saprot veselības vērtīgumu un nododas zinātniskai pētniecībai, lai izstrādātu dabiskus produktus ar pozitīvu ieteikmi, kas uzlabos dzīves kvalitāti, dos vitalitāti, veselību un mieru.

    • Augstākās kvalitātes garantija

  Kvalitāte ir Helvetia Apotheke prioritāte. Preparātus rada profesionāļi, kuri iegūst iedvesmu no dabas, tie meklē un pēta pašus vērtīgākos augu ekstraktus, lai nodrošinātu uztura bagātinātāju efektivitāti un pilnīgu drošību.
  Labākais no dabas Jūsu veselībai, dzīvesspēkam un skaistumam! • Augstākās kvalitātes garantija

  Produktu izgatavošanai izvēlas augstas kvalitātes izejvielas, kuras pārstrādā ļoti stingros ražošanas apstākļos, ar vismodernāko aprīkojumu. Produkti iziet uztura bagātinātājiem nepieciešamu pārbaudi un testēšanu, lai nodrošinātu to efektivitāti un drošību. Produkti ir ražoti Eiropas Savienībā (galvenokārt Čehijas Republikā) un iepakoti blisteros, lai nodrošinātu produktu ilgtermiņa uzglabāšanu un atbilstību visstingrākām higiēnas prasībām. • Starptautisks vēriens

  Preču zīme Helvetia Apotheke tika dibinatā 2008. gadā. Zem šās preču zīmes mēs pašlaik strādājam Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Latvijā, Igaunijā un Ungārijā.

     © 2010-2022 Helvetia Apotheke