Helvetia 

0
Pievienojiet preces tikai par 40 €, un jums būs bezmaksas pasta izdevumi!

Top >>

Produkti

Kā nopirkt

Pasūtījums

Pasūtīt no Helvetia Apotheke ir viegli, ātri un vienkārši. Jūs varat veikt:

  1. Vienreizējo pasūtījumu no kataloga detail >>
  2. Pasūtījumu regulāriem sūtījumiem (īpašs serviss mūsu klientiem) detail >>

Tā kā tie ir divi pilnīgi dažādi pasūtījuma veidi, Jums diemžēl nav iespējas pievienot vienreizējam pasūtījumam no kataloga regulāru pasūtījumu un otrādi. Ja vēlaties, Jūs varat pasūtīt vienu pasūtījumu no kataloga un papildus otru pasūtījumu regulāriem sūtījumiem. Dažādas pasūtījuma iespējas Jūs varat atrast zem ikonas Kontakti >>

Piegādes noteikumi

1. Katalogs

Pasta un apstrādes maksa 3,99 €, pasūtījumiem no 40 € ir bez maksas! Prece tiek piegādāta reģistrētā sūtījumā ērti pēc klienta adreses. Prece tiek izsūtīta klientam 3 nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

2. Regulārie sūtījumi

Maksu par pasūtīšanu nepievieno vispār. (Izdevumus apmaksā uzņemums. Tikai tad, ja produkts tiek piedāvāts izmēģinājumam par brīvu, Jums ir jāapmaksā pasta izdevumi, bet pats produkts ir šādā gadījumā bez maksas). Prece tiks Jums sūtīta regulāri ar divdesmit dienu starplaiku.

Apmaksas noteikumi

1. Katalogs

Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts uz Jūsu tuvāko pasta nodaļu, un Jums ir jāsamaksā par to 30 dienu laikā.

2. Regulārie sūtījumi

Prece tiek nosūtīta Jums kopā ar rēķinu, un Jūs varat to apmaksāt pēc preces saņemšanas.

Atgriešana un pretenzijas

Ja Jūs neesat apmierināti ar preci, Jums ir iespēja atgriezt to atpakaļ divu nedēļu laikā neuzrādot iemeslu, un Jums tiks atmaksāta nauda preces vērtībā (gadījumā, ja par preci jau ir samaksāts). Pircējs sedz preces atpakaļ atgriešanas tiešās izmaksas.

Uz produktiem attiecas 24 mēnešu garantija. Produktu iepakojums ir marķēts ar datumu “izlietot līdz”. Uzņēmums nodrošina, ka līdz klientam nonākušiem produktiem ir vismaz vēl 6 mēneši garantijas līdz uzrādītam datumam (parasti 12-30 mēneši). Saņemot preci, lūdzu, pārbaudiet, vai tā nav bojāta – šādā gadījumā Jums vajag sazināties ar mums nekavējoties. Uzņēmums pretenzijas izskatīšanu 30 dienu laikā no tās saņemšanas un pircēja informēšanu par risinājumu.

 

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke